Dansk

Firma profil

Kontakt personer:
 


Niels K. Nielsen


Casper L. Rosvall


Frank Torhus
Indehaver Produktionschef ProduktionschefProduktionschefProduktionschefProduktionschefTeknisk slag
Tlf. +45 8657 2011 Tlf.

+45 8657 2011

Tlf. +45 8657 2011
Mob. +45 4026 6244 Mob. +45 2344 7667 Mob. +45 5210 1170
Mail.

mculdall@mculdall.dk

Mail. mculdall@mculdall.dk Mail. mculdall@mculdall.dk
Mail. niels@mculdall.dk Mail.

casper@mculdall.dk

Mail. casper@mculdall.dkfrank@mculdall.dk

 
Conny NielsenConny NielsenConny Nielsen


Freddy L. Andersen

Csaba Becher
Kontor Ass.Kontor Ass.

PTA/ Maskin Ingeniør.

PTA/ Maskin Ingeniør.PTA
Tlf. +45 8657 2011 Tlf. +45 8657 2011 Tlf.Tlf. +45 8657 2011
    Mob.

+45 5185 1144

Mob. +45 5185 1145
Mail. mculdall@mculdall.dk Mail. mculdall@mculdall.dk Mail. mculdall@mculdall.dk
Mail. adm@mculdall.dk Mail.

freddy@mculdall.dk

Mail. csaba@mculdall.dk

Brochure for MC Uldall Maskinfabrik

          Se vores brochure

 

      

Nyheder

Maskinfabrik har sprængt rammerne
15/05 2020 kl. 19:31
Den østjyske underleverandør MC Uldall har udvidet ...
Maskinarbejder / Industriteknikker med Heidenhain MC ...
Ny artikel
22/01 2019 kl. 07:41
Maskinfabrik med mod og lyst til at skubbe grænser Indhold ...